در استخر اختصاصی فرح دیبا در کوشک، و در حال شنا و در کمال سلامت جسم و تن، دعوت حق را لبیک گفته است، و اینک کسی نمی‌تواند به سبب مرگ اینچنینی آن مرحوم، بر نظام مردمسالاری دینی، انقلاب اسلامی، امام خامنه‌ای عظیم‌الشأن مدظله‌العالی، انقلابیون ولایتمدار، حزب‌الله راستین، اصول‌گرایان واقعی، و ولایتمداران انقلابی، خدشه‌ای وارد کند، و دل چرکین خود را از مواضع امام خامنه‌ای مدظله‌العالی، خصوصا بعد از فتنه کور ۱۳۸۸، شاد بگرداند، تقصیر امثال بنده است. ادامه ...

زبان طنز توسط کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان امریکا‌پسند

 

قلم و بیان ع زج, [15.01.17 16:08]
[Forwarded from ع زج]
...
https://www.instagram.com/p/BPSPTu6juC1/
...
وضعیت دولتی که بعد سه سال و نیم، تازه تونسته یه دونه هواپیما بیاره تو کشور!?
کانال طنز «دکترسلام»:
https://telegram.me/joinchat/AfOYATwalJHDL-s8hkMSQw
...
نظر یکی از نمایندگان سابق مجلس، در پاسخ به طنز دکتر سلام که لینک آن در بالا تقدیم شد، بنده در گروه نمایندگان ادوار مجلس قرار داده بودم؛
...
《برای تخطئه دولت خدمتگذار به چه چیزهایی متوسل میشوند انهم در یک کانال فاخر . جای تاسف است .》
...
پاسخ اینجانب:
《البته که گاهی وقت ها زبان طنز توسط کمدین ها، از هزار مقاله ماست مالی بکن، و دروغ های شاخدار منتشر کردن، و قمپزهای توخالی هوا دادن، حقیقت ماجراها را، بیشتر برملا می سازد. توصیه می‌شود که شما هم اگر حرف حساب دارید استفاده بفرمایید.  ضمنا اگر از کانال دکتر سلام ، ایرادی دارید مصداقی و با سند مشخص فرمایید و پاسخ مستند دریافت کنید.》
...
کمک یکی دیگر از نمایندگان محترم سابق به این دوستش؛
...
《جناب آقای س ...
برای برخی رسیدن به هدف مهم است ولو با هر وسیله ای.
البته این یک زمانی شعار کمونیست ها بود.》
و این هم جواب طوفانی زادسرجيرفتی و بعد هم پاسخ آن آقای دکتر کذایی:
⁉️
         أعوذ بالله من الشيطان الرجيم 
              بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم 
سلام جناب آقای دکتر ... 
با اعتذار از صراحت و تندی قلم که ناشی از نیش قلم آن محترم است، به اطلاع می‌رساند:
 ظاهراً روان جنابعالی بسی آشفته، و قلمتان پر سهو، و سرتان پر سوداست.
اگر به قول خودتان، مرحوم مغفور آیت الله هاشمی‌رفسنجانی"ره"، در استخر اختصاصی فرح دیبا در کوشک، و در حال شنا و در کمال سلامت جسم و تن، دعوت حق را لبیک گفته است، و اینک کسی نمی‌تواند به سبب مرگ اینچنینی آن مرحوم، بر نظام مردمسالاری دینی، انقلاب اسلامی، امام خامنه‌ای عظیم‌الشأن مدظله‌العالی، انقلابیون ولایتمدار، حزب‌الله راستین، اصول‌گرایان واقعی، و ولایتمداران انقلابی، خدشه‌ای وارد کند، و دل چرکین خود را از مواضع امام خامنه‌ای مدظله‌العالی، خصوصا بعد از فتنه کور ۱۳۸۸، شاد بگرداند، تقصیر امثال بنده است(!).
نه زبان منطق را آشنا هستید، نه انصاف را می فهمید، نه ...، 
در روز فرار شاه خائن و اصلاحاتی آمریکایی، که ما طلبه ها را مارکسیست اسلامی می نامید، شما که در انتخابات ۱۳۸۸ جانفشان آقای محسن رضایی بودید و در نماز در منزلشان، به این حقیر سراپاتقصیر اقتدا کردید، حالا اینهمه اصلاح طلب شده اید که یک طلبه شناخته شده، جانباز، با صراحت لهجه، بدون غل و غش، شرکت کننده در دوازده عملیات جنگی دوران دفاع مقدس، که پا به پای رزمندگان اسلام جنگیده، و ۷ مجلد خاطرات یک طلبه از جبهه‌های جنگ را، که جلد دوم را حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی، تقریظ ۹نوشتند، و جلد سوم را مرحوم آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی "ره"، به رشته تحریر در آورده است، و سی و چند سال است که از درد ناشی از تیرخوردگی در اولین ساعات آغاز عملیات آزادی خرمشهر، رنج می‌برد، و بارها مورد عمل جراحی قرار گرفته‌ است. فرمانده عقیدتی و سیاسی لشکر ظفرمند ۴۱ ثارالله در سال ۱۳۶۳، همرزم و بسیجی ۸ ساله سردار سرلشکر قاسم سلیمانی، نماینده مردم شریف جیرفت و عنبرآباد در دوره‌‌های چهارم، پنجم و هفتم مجلس شورای اسلامی، ششمین امام جمعه اسدآباد، محقق مرکز تحقیقات فقهی قوه قضاییه در قم المقدسه در سالیان اخیر، مدیریت سابق پیشگیری از وقوع جرم استان مبارک قم، و نویسنده، پژوهشگر و بازنشسته فعلی،  را "کمونیست" می نامید و می خوانید، زهی خیال باطل. 
خدایا ببخش مرا که مجبور شدم خودم را اینگونه معرفی کنم که اثبات کنم که مسلمانی انقلابی و طلبه‌ای بسیجی هستم، و نعوذبالله، کمونیست کثیف؟ ملعون، ملحد و مشرک نیستم.
آقای دکتر ... بدانید که تز هدف وسیله را توجیه می کند، شاه شعار مکتب ماکیاولیستی است. و کمونیست های بدبخت بیسواد به زباله دان تاریخ افتاده، از آن قرض گرفتند. این شعار اکنون، شعار عملی برخی از رفیقان شماست. باور ندارید نمونه‌هایی را برایتان فهرست کنم.
از این که این طلبه‌ی بسیجی را کمونیست خواندید(!) خدا می‌داند که چقدر رنج بردم و اذیت شدم.  هرگز شما را نمی بخشم، مگر پیش خدا توبه کنید و از گروه معذرت بخواهید.
تصمیم گرفته بودم که پاسختان را ندهم. اما حالا به این جمع بندی رسیدم که طبق قانون مطبوعات، بعد از این جواب دندان شکن تقدیمتان کنم.
اللهم اجعل عواقب امورنا خیرا 
               طلبه‌ی بسیجی؛
           علی زادسرجیرفتی؛
       تهران-مرکز ایران اسلامی و عاشورایی 
      ۲۶ دی (روز فرار شاه اصلاح طلب آمریکایی) ۱۳۹۵ تحریر شد
⁉️
پاسخ آقای دکتر  ...
...
سلام
بر همه مشخص شد که روان چه کسی آشفته هست و چه کسی اختیار زبان وقلم خودش را ندارد
....
جواب نگارنده:
اگر پاسخ مشعشعتان همین است،
کاملا قبول است.
قضاوت با گروه محترم و فرهیخته.
پاسخ کمونیست گفتنتان بیش از اینها بو